WonderGlass Kamil Bartosz

Balustrady szklane łódź

Dodano: 2023-06-21  • Telefon: 515 793 867
  • Adres: Warszawska 339
  • Kod pocztowy: 05-082
  • Miejscowość: Zielonki-Wieś
  • Domena: https://wonderglass.pl/

Dodaj Opinie


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Opis

Strona internetowa wonderglass.pl należy do firmy, która zajmuje się projektowaniem, produkcją i montażem różnego rodzaju elementów szklanych. Można wykorzystywać je w domach, biurach i wszelkiego rodzaju instytucjach. Dzięki mnogości i różnorodności propozycji każdy klient ma szansę znaleźć w ofercie coś odpowiedniego dla siebie. 

Mieszkańcy Łodzi i okolic wybierają balustrady szklane jako element wystroju zarówno w domach (sprawdzają się w przestrzeniach ze schodami), jak i na balkonach i tarasach. Każdy zleceniodawca może zgłosić się do firmy ze swoim, gotowym już, projektem lub poprosić pracowników o pomoc we wspólnym stworzeniu takowego.

Każda balustrada wykonana jest z odpowiedniego szkła, odpornego na uszkodzenia i bezpiecznego w użytkowaniu. Firma oferuje także montaż i serwis sprzedawanych wyrobów. 

W zależności od tego, jak duże i trudne jest konkretne  zlecenie, ceny mogą być różne. Każdy klient otrzymuje indywidualny kosztorys, przed rozpoczęciem realizacji konkretnego zamówienia. 


Oceń firmę (0 z 0 głosów)

ZLOKALIZOWANE NIEDALEKO:

Warszawa

BTL Polska Sp.z o.o.

https://btlaesthetics.pl

Warszawa

AURUS Niepubliczna Szkoła Podstawowa

https://aurus.edu.pl/

Łomianki

Venus

https://www.venus.net.pl